Nejlepší granule pro psy (suchá krmiva) – odborná recenze 2022

Nejlepší granule pro psy - suchá krmiva (recenze)

Snad každý majitel psa se někdy zamyslel: „Jaké jsou ty nejlepší granule pro psy na trhu?“

Bohužel…

Protichůdné rady, klamavý marketing a tisíce různých možností suché potravy pro psy mohou z hledání té nejlepší značky udělat pěknou výzvu.

Proto jsme spojili síly a zkombinovaly nejlepší tipy našich vlastních redaktorů a milovníků mazlíčků… s tipy mnoha odborníků na psí výživu, dodavatelů krmiv a veterinářů.

Na této stránce… se s vámi podělíme o nejlepší suchá krmiva pro psy na trhu. A odpovíme na nejčastější otázky, které dostáváme ohledně hledání a krmení kvalitními granulemi.

Naše rady jsou podporované vámi, čtenáři. Pokud si nakoupíte prostřednictvím našeho odborného doporučení, můžeme získat odměnu. Ta pomáhá k dalšímu vytváření specializovaných rad pro naše milované mazlíčky.

Zde jsou ty nejlepší granule pro psy v roce 2022 podle Petlike.cz.

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb

Hodnocení: 96 % (450+ recenzí)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb je vysoce stravitelné a chutné granule určené pro dospělé psy s citlivým zažíváním. Neobsahuje lepek a jeho základem je chutné jehněčí maso.

 • Prvních 5 ingrediencí: Jehně 35 %, rýže, kuřecí tuk, sušená jablka, lososový olej
 • Druh krmiva: Granule
 • Pro psy: Všechny velikosti plemene, pro dospělé psy, aktivita běžná

Díky vysokému obsahu omega-3 nenasycených mastných kyselin podporuje zdravé srdce, zdravou kůži a lesklou srst psa. Ovoce a byliny zase zajišťují dobré trávení a zlepšují imunitu.

Jedno z nejlepších krmiv, které vyhrálo produkt roku 2020 a 2019. Velice doporučujeme.


Pedigree Vital Protection granule s Hovězím a drůbežím

Hodnocení: 90 % (745+ recenzí)

Pedigree jsou 100% kompletní a vyvážené, chutné granule pro psy vhodné pro každodenní krmení. Pro optimální trávení a silnou obranyschopnost.

 • Prvních 5 ingrediencí: Obiloviny, drůbeží maso, výrobky živočišného původu, oleje a tuky
 • Druh krmiva: Granule
 • Pro psy: Jakékoliv velikosti a věku, aktivita běžná

Suché krmivo pro psy značky Pedigree, vyvinuté ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu domácích zvířat, má všechny nezbytné živiny podporující optimální trávení, silnou přirozenou obranyschopnost organismu, zdravou kůži, srst a zuby. Protein: 21 %, obsah tuku: 13 %, obsah anorganických látek: 7.5 %, hrubá vláknina: 1.8 %.


Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice

Hodnocení: 94 % (830+ recenzí)

Superprémiové krmivo pro štěňata a mladé psy velkých plemen je díky svému hypoalergennímu složení tou nejlepší volbou pro nutričně citlivé psy. Dopřejte svému pejskovi to nejlepší!

 • Prvních 5 ingrediencí: Jehněčí masová moučka (42%), rýže (36%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (3%)
 • Druh krmiva: Granule
 • Pro psy: Pro štěňata a dospívající psy, aktivita mláděte ve vývinu

Superprémiové krmivo, které obsahuje výhradně hypoalergenní suroviny – jeho základem je jehněčí maso a rýže.

Toto složení má své opodstatnění, jelikož vybrané suroviny zajišťují vysokou snášenlivost krmiva a brání tak výskytu nepříjemných alergických reakcí a potravinových intolerancí, které jsou u štěňat nebezpečné.


Royal Canin Mini Adult

Superprémiové krmivo pro dospělé psy malých plemen od 10 měsíců do 8 let, které se vašemu čtyřnohému miláčkovi bude dobře chutnat a dopřeje mu kompletní péči, zdravou srst i zuby.

 • Prvních 5 ingrediencí: Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, kukuřičná mouka, živočišné tuky, kukuřičný lepek, izolát rostlinného proteinu
 • Druh krmiva: Granule
 • Pro psy: Pro malá plemena dospělého věku, běžná aktivita

Tyto lahodné granule s pestrou recepturou obsahují všechny důležité živiny, které váš čtyřnohý miláček potřebuje, a postarají se o jeho celkové zdraví i perfektní vzhled.


Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice

Další skvělé psí krmivo od známé značky Brit, tentokrát pro naše psí seniory. Zajistěte svému pejskovi vyváženou stravu, která bude respektovat jeho potřeby.

 • Prvních 5 ingrediencí: Jehněčí masová moučka (38%), rýže (38%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (2%)
 • Druh krmiva: Granule (jehněčí maso)
 • Pro psy: Pro dospělé psy až seniory, střední až veliká plemena, běžná aktivita

Toto krmivo, které je doplněno řadou funkčních komponentů, je vysoce snášenlivé a zamezuje vzniku alergických reakcí i potravinových intolerancí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.