Jak na výcvik poslušnosti psa

e připraveni začít s výcvikem svého psa? Správný výcvikový program je základem dobrého chování psů. Často se říká, že neexistují zlí psi, pouze nezvdělaní majitelé.

Destruktivní chování psů (kousání a hrabání)

Destruktivní chování psa na záhonku

Přišli jste domů a našli jste své pantofle rozžvýkané na kousky a nebo vaše oblíbené květiny vykopané a roztrhané po celé zahradě?

I když si možná myslíte, že se vám pes mstí za to, že jste ho nechali celý den sami doma. Tyto činy nikdy nedělají ze zášti ani pomsty — destruktivní chování psů není obecně způsob, jakým fungují.

Psí potřeba cvičení (základní znalosti)

Psí potřeba cvičení se často považuje za pouhé zlepšení fyzické kondice a zdravotního stavu. Zapomínáme ale, že každodenní pohyb je stejně tak významný pro celkové chování každého psa.

Agility

Agility je výjimečný týmový sport, který kombinuje zručnost, trénink a komunikaci mezi psem a člověkem při soutěži, která je pro diváky stejně zábavná jako pro účastníky. Při agility vede psovod svého psa řadou překážek —…

Věci pro psa – 11 základních vybavení

Předtím, než si pořídíte nového psího mazlíčka, je zapotřebí zajistit základní věci pro vašeho psa. Níže je uveden seznam 11 základních vybavení pro vašeho psa, které potřebujete, aby se nový přírůstek do vaší rodiny cítil pohodlně a vítán.